LEGO Ninjago REBOOTED

LEGO Ninjago REBOOTED 1.0.0

Ninja z Ninjago w świecie LEGO

LEGO Ninjago REBOOTED została oparta na lini zabawek oraz serialu telewizyjnym Ninjago. W tej zabawnej grze, będącej miksem gier w stylu jumping game i runner, znajdziemy czwórkę bohaterów znanej serii. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Połączenie gier w stylu jumping i running
  • Różnorodność ruchów
  • Soundtrack

Wady

  • Wykonanie niektórych ruchów zbyt podobne do siebie, może powodować pomyłki
  • Niewielkie spowolnienia odnotowane podczas użycia telefonu Galaxy Nexus

Dobry
7

LEGO Ninjago REBOOTED została oparta na lini zabawek oraz serialu telewizyjnym Ninjago. W tej zabawnej grze, będącej miksem gier w stylu jumping game i runner, znajdziemy czwórkę bohaterów znanej serii. 

Ninja vs Władca

W LEGO Ninjago REBOOTED będziesz mieć okazję grać jako Kai, Cole, Jay lub Zane – wojownicy ninja z Ninjago – i wspiąć się na wielką Wieżę Borga oraz pokonać siły złego Władcy.  

Do wyboru masz następujące tryby gry: opowieści, mówiący o początku sezonu 4 serii oraz tryb nieskończony, w którym Twoim zadaniem jest zajść jak najdalej i zebrać jak najwięcej punktów. 

Połączenie gatunków

Specyfika LEGO Ninjago REBOOTED polega na połączeniu dwóch bardzo popularnych gatunków gier na urządzenia mobilne. Rozgrywka łączy w sobie naprzemiennie grę typu jumping w stylu Doodle Jump, oraz runner, jak na przykład Jetpack Joyride. W LEGO Ninjago REBOOTED będziesz mieć do dyspozycji różnorodność ruchów odpowiednio dostosowanych do konkretnej fazy gry. Czeka Cię więc wspinanie, skakanie, uderzanie, w pewnych miejscach wykonywanie strzałów, w innych zaś krycie się i robienie uników. Z drugiej jednak strony, na przykład w trybie skakania, niektóre kontrolki są do siebie bardzo podobne, przez co czasem można wykonać inną akcję, niż zamierzoną.

Jak przyzwyczaiły nas inne gry z serii LEGO, tak i w tej w trakcie pokonywania poziomów musisz zbierać małe, rozrzucone po całej planszy, klocki LEGO. Dzięki nim możesz odblokowywać wzmocnienia, takie jak tarcze czy transformacje dla swoich bohaterów. 

Dobra grafika

Grafika w LEGO Ninjago REBOOTED wykonana jest starannie i z dbałością o szczegóły, szczególnie jeśli chodzi o modele postaci, które wiernie odzworowują znane z serii figurki. Również animacja jest bardzo płynna, z wyjątkiem jedynie trybu runner, w którym czasem mogą pojawić się niewielkie spowolenienia. Jednak środowisko jest nieco monotonne, i kiedy już znajdziesz się w wieży, masz wrażenie, że ciągle poruszasz się w tej samej scenerii.  

Gra dla fanów serii i zabawek LEGO

Pomimo dużej ilości gier LEGO dostępnych na urządzenia mobilne, twórcy zdołali wymyśleć nową, zupełnie różną od dotychczasowych, której siła polega na połączeniu dwóch typów gry. LEGO Ninjago REBOOTED okaże się świetną zabawą zarówno dla fanów serii Ninjago, jak i dla dużych i małych fanów klocków. 

LEGO Ninjago REBOOTED

Download

LEGO Ninjago REBOOTED 1.0.0

Opinie użytkowników o LEGO Ninjago REBOOTED